slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Chybová správa

  • Warning: Illegal string offset 'field' v DatabaseCondition->__clone() (riadok 1817 z /data/www/clients/client3/web4/web/poziar/includes/database/query.inc).
  • Warning: Illegal string offset 'field' v DatabaseCondition->__clone() (riadok 1817 z /data/www/clients/client3/web4/web/poziar/includes/database/query.inc).

Dom v Lubine na Dúbrave

V nedeľu 19. júna 2011 vyhorel dom Schindlerovcov v Lubine - Dúbrave. Pretože mnohí sa už aktívne zapojili do pomoci a ďalší ponúkajú svoju pomoc, chceme na tejto stránke informovať o aktuálnej situácii. Pre tých, ktorí sa o nešťastí dozvedeli od iných, chceme priblížiť udalosť aj ľudí, ktorí pri požiari prišli o strechu nad hlavou.

Odkazy v médiách

         Tu nájdete, čo o požiari zverejnili médiá:

Ďalší vývoj po požiari a súčasný stav

Sanovaný dom Schindlerovcov

Po zverejnení správy o nešťastnej udalosti v médiách i rôznymi súkromnými cestami sa zdvihla veľká vlna nezištnej pomoci zo všetkých strán (čo považujeme v dnešnej dobe za nesmierne pozitívny signál!): V prvom rade zo strany susedov, ktorí dali okamžite postihnutým k dispozícii svoje priestory na bývanie i na úschovu zachránených vecí z horiaceho domu.

Poďakovanie

Ďakujeme všetkým, ktorí ochotne pomohli našej rodine pri požiari - profesionálnym aj dobrovoľným hasičom a všetkým ľuďom, ktorí hneď prišli na pomoc. Osobitne sa chceme poďakovať pani susede, ktorá okamžite poskytla svoj dom pre tých, ktorí zostali bez strechy nad hlavou, ako aj ostatným susedom, ktorí nám ochotne poskytli svoje priestory na uloženie zachránených vecí. Vďaka aj všetkým tým, ktorí bez nároku na odmenu pomáhajú pri odpratávaní sutín a triedení toho, čo sa ešte v zhorených zvyškoch dá nájsť.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer